• Linz

REIDIS Services GmbH

A linzi székhelyű REIDIS Dienstleistungs GmbH gondoskodik a tisztaságról és az elégedettségről! Nagy hangsúlyt fektetünk a tisztaságra és a rendre, hogy kellemes környezetet biztosítsunk ügyfeleink/alkalmazottaink számára. Ezért keresünk megbízható és szorgalmas speciális takarítót, aki támogatna minket.

Cég: REIDIS Dienstleistungs GmbH
Munkaidő: teljes munkaidő / részmunkaidő

Feladatok:

  • Homlokzat-, üveg- és épületvégtisztítások elvégzése
  • Alapvető takarítás elvégzése
  • Ablaktisztítás kívül/belül
  • Graffiti eltávolítása

Követelmények:

  • Szakmai tapasztalat a speciális takarításban és az alaptakarításban
  • A tisztítószerek ismerete a specifikus termékismeret alkalmazásával.
  • A munkajelentések folyamatos dokumentálása (kézzel és digitálisan)
  • Elkötelezettség és csapatjátékos
  • „B” osztályú vezetői engedély

Kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet egy nagyon jól működő és válságálló vállalatnál
  • Képzett képzés és támogatás
  • Vonzó munkaidő
  • Erre a pozícióra min. Bruttó órabér: 11,59 euró.
This site is registered on wpml.org as a development site.